Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Проектування систем вентіляції та рекуперації

Проектування систем вентіляції з рекупераціею воздуха

Усі наші клієнти мають одне загальне. Їм потрібна надійна, правильна, професійно спроектована і елегантна система вентиляції. Причому, на вимогу часу, & nbsp; з рекуперацією тепла. Це завдання можна вирішити по-різному. Хто будує на око (все 100й трубою), хто бере аналогію з побачених прикладів.

Наша компанія керуючись девізом: Ми розгорнемо Ваше життя на краще, пропонує нашим клієнтам найбільш вийгришний варіант проектування систем вентиляції з рекуперацією тепла. Тепер, якщо Ви вирішили створити заново або модернізувати стару систему вентиляції ввівши в неї модуль рекуперації, ми можемо запропонувати Вам професійний підхід, розрахунок і створення системи для Вашого будинку, цеху, кафе, кухні або сушки, офісних приміщень тощо. Досвідчений проектувальник врахує всі побажання замовника і гармонійно поєднає їх з технічними можливостями нашої компанії. Разом ми побудуємо чудові системи для поліпшення якості праці та життя людей.

У Києві та області можливий виїзд фахівця на об'єкт.

В іншій ситуації по документації на об'єкт і узгодженим вимогам замовника розробка проекту системи вентиляції з рекуперацією тепла, проводиться дистанційно.

Вартість базового варіанту проекту системи вентиляції з рекуперацією тепла на базі рекуператорів виробництва компанії Chandelle для типового будинку в 120кв.м. - 1500 грн .

Приклади робіт з проектування систем вентиляції

План системи вентиляції кемпінгу

План системи вентиляції кемпінгу

проект вентиляції і кондиціонування приватного будинку

проект вентиляції і кондиціонування приватного будинку

Проект системи вентиляції з рекуперацією тепла в ігровій

Частина проекту системи вентиляції з рекуперацією тепла в ігровій

Проектування системи кондиціонування

Малюнок для проектування системи кондиціонування

Система вентиляції кінотеатрів

Система вентиляції кінотеатрів

Вентиляція фізіотерапевтичного відділення санаторію

Вентиляція фізіотерапевтичного відділення санаторію
Наведені приклади наочно демонструють як наші можливості, так і те, що наші клієнти сміливо можуть довірити нам вирішення завдань зі створення систем вентиляції та рекуперації тепла на своїх об'єктах.Опитування