Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Приклади нашіх робіт

У цьому розділі надані приклади деяких, найбільш показних з виконаних нами робіт.

Приватний будинок у Київській області

Одна з наших робіт - приватний будинок в Київській області, на якому змонтований наш сонячний повітряний колектор.

Опалювальна площа будинку ~ 250 кв. м.

Будинок знаходиться в стані незавершеного будівництва, але в ньому вже постійно живуть господарі. Тому тепло в будинку вже необхідно на комфортному рівні. А гроші, зекономлені на обігріві, підуть на подальше облаштування будинку.

Встановлена ​​площа сонячного повітряного колектора на даху будинку, зверненої на ЮГ, дорівнює 23,04 кв.м. з можливістю подальшого збільшення до 32кв.м.
 

Будинок у Київській області

Сонячний колектор на п'ятиповерхівці

Сонячний колектор для обігріву квартири в п'ятиповерховому багатоквартирному будинку був поставлений на початку лютого. Встановлена ​​площадь 2.5кв.м., що є еквівалентом 2.5кВт. теплової потужності.

Колектор має вхід і вихід на кухні. Кухня саме холодне приміщення, так як примикає до холодного парадному. У всій квартирі стало помітно тепліше, після установки сонячного повітряного колектора. Фотографії всередині приміщення будуть викладені пізніше, коли за задумом господарів буде поставлений рекуператор тепла.

Приватний будинок на околиці Києва.

У листопаді 2014 з нашою участю був обладнаний будинок опаленням на базі сонячного повітряного колектора СВК. Система розроблялася господарем самостійно при нашому консультативному участю. В системі використано 8 сонячних повітряних колекторів СВК "Solar Wind" нашого виробництва. Господарем була спроектована, зібрана рама під СВК і повітряні рукави для подачі і забору повітря. Проведені всі роботи з монтажу та запуску системи. Оскільки після закінчення робіт з монтажу наступили "тіньові дні", то поки не вдається сповна оцінити переваги системи сонячного опалення на база сонячних повітряних колекторів. Але в ті рідкісні сонячні дні, які все ж були, замовник зміг вже побачити перші результати і залишився дуже задоволений.

8 січня 2015 видався чудовий сонячний зимовий день. Господар будинку люб'язно поділився з нами інформацією і враженнями про роботу сонячного повітряного колектора СПК "New wind".

На вулиці стояв мороз -11 вночі, і вдень близько -9. Будинок на два поверхи, загальною площею 80 кв.м .. В даний момент в будинку ніхто не живе і котлом підтримується температура +13 град. Після 5-6 годин сонячного дня і роботи сонячного повітряного колектора, температура в будинку піднялася до +16 град. без участі котла, тільки за рахунок роботи колектора. Іншими словами прогрілося і повітря і меблі і стіни і підлога і стеля до +16 град.

 На виході з колектора температура повітря +60 град. (Показання датчика температури). Після проходу повітряних рукавів і на виході з вентиляційної решітки температура близько 35 град. тому ніяких опіків немає. Всі приємно і комфортно.

За словами господаря будинку "технологія працює, все чудово, я задоволений !".

 Слід зазначити, що за день до цього, погода не була сонячною. А через кілька послідовних сонячних днів почне проявлятися накопичувальний ефект і середня температура в будинку почне зростати. Уже частина лютого, а потім весь березень і квітень опалення будинку буде здійснюватися тільки сонячним повітряним колектором СПК.

Наша пропозиція по рекуператорам теплого повітря.
Наша пропозиція по сонячних повітряних коллекторах
Наші послуги та як ми робимо.
Зворотний зв'язок
Контакты
Опитування