Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Новини


З Новим роком та Різдвом : 07.01.2020
Ми раді привітати всіх наших клієнтів з світлими святами Різдва Христового та Нового року. Хочеться побажати нашим клієнтам, де б вони не жили, в Молдові і Україні, Польщі та Данії, Литві і Болгарії, здоров'я і благополуччя, радості і свіжого повітря.
Моноблок : 19.05.2019
Триває розробка моноблока рекуператора для окремого приміщення. У блоці буде зібрано відразу все: рекуператор з 2 теплообмінниками, вентилятори, управління. Блок розрахований на середнє приміщення в 20-25 квадратних метрів. Для монтажу потрібно зробити 2 отвори в фасадній стіні діаметром 80мм.
З`явився у продажу новий блок рекуператора С 2-300 : 29.09.2017
Теперь маемо новий блок рекуператора С 2-300. Модель с 2 теплообмінниками і ккд 82%, розрахована на 800-1000 куб.м/год.
Корпус до теплообмінника : 21.04.2014
Ми раді представити Вашій увазі наступний крок на шляху створення доступного народного рекуператора-корпус рекуператора з теплообмінником на площу 50-250 м2. З його допомогою Ви вже зможете зібрати свою власну систему рекуперації тепла. Треба тільки додати виносні вентилятори, фільтри і рукава. Якщо Вас влаштовує комплексне рішення-почекайте трохи вихіду рекуператора в зборі.

Детальніше...

Перший крок до новой моделі. Високоєфективний пластинчатий теплообмінник. : 17.11.2013

Представляємо Вашій увазі новинку.
Високоефективний пластинчастий теплообмінник для побудови рекуператорів повітря. Основне застосування: в системах вентиляції або опалення в приватних будинках, офісах, кафе, невеликих магазинах об'ємом від 50 до 250м2.
Виконаний з тонких алюмінієвих пластин, товщиною 0,25-0,3 мм. Крок ребер 3мм. Застосування високоякісного харчового алюмінію гарантує довгострокову роботу приладу без шкідливих випарів і корозійного зносу. Конструкція теплообмінника надає можливість його періодичної чистки усіякими миючими засобами в побутових умовах.
Габаритні розміри 216 * 216 * 220мм.
Під замовлення можуть бути змінена товщина набору. Інші розміри, матеріал, крок ребер не зміна.
Вартість одного теплообмінника 1300грн.
Більше інформації...

Літні знижки : 19.07.2013
Наша компанія зробить кожному, кто зробить замовлення більше 20 кв.м. площі сонячного повітряного колектора  СВК «Solar Wind» в період з 19.07.2013 по 24.08.2013, подарунок у вигляді знижки 10% на вартість замовлення! Зробіть до Дня Незалежності крок назустріч Вашої особистої незалежності від енергоносіїв.
Горяча вода в домі -це реальність! : 11.07.2013
Нарешті проведені випробування та завершено розробку блоку нагріву води. На додаток до існуючих можливостей сонячного повітряного колектора, блок нагріву води зможе забезпечити гаряче водопостачання Вашого будинку в міжсезоння і в літній період за рахунок надлишкового тепла від сонячного повітряного колектора. У парі з накопичувальним бойлером, блок нагріву води зможе покрити повністю потреби будинку в гарячій воді.
Блок нагріву води простий і невибагливий в роботі. Зроблений з якісних метеріалів. Корпус з оцинкованої сталі. Високоякісний мідний теплообмінник виробництва відомої німецької фірми. ККД блоку невисокий, близько 25%. Але при встановленій площі наприклад 10 кв.м. сонячного повітряного колектора, блок дозволить мати приблизно 2.5кВт. теплової енергії. Якщо порівняти цей показник з потужністю Тена в бойлері, стане ясно, що цього більш ніж достатньо. Блок нагріву води ефективний у парі з накопичувальним баком-бойлером, який рекомендується підбирати з баків для систем сонячного нагріву води. Для безпроблемної та більш ефективної роботи блок нагріву рекомендується застосовувати з рециркуляційним насосом невеликої потужності.
Трохи пізніше будуть представлені фото й технічні характеристики в розділі Геліосистеми. (Сонячні Повітряного колектори СВК.)
Витяг з економічного огляду : 11.07.2013

У грудні 2007 року мільярдер і "гуру інвестицій" (як його називають у західній пресі) Джим Роджерс продав свій особняк в Нью-Йорку і переїхав до Сінгапуру, стверджуючи, що настав час, коли основний інвестиційний потенціал світової економіки переміщається на азіатські ринки: "Якщо ви були розумні в 1807 році - ви переїжджали до Лондона, якщо ви були розумні в 1907 році - ви переїжджали до Нью-Йорка, але якщо ви розумні в 2007 році, то ви переїжджаєте в Азію ". А виступаючи 4 листопада 2010 в Оксфордському університеті, Джим Роджерс закликав студентів відмовитися від кар'єрних планів на Уолл-стріт або в Лондонському Сіті, тому що в найближчі роки життя на фермі буде приносити більше доходу, ніж торгівля на Уолл-Стріт.

Повний текст статті можна почитати тут.

Стаття велика і складна, але наочно доводить, що в найближчі роки застосування екотехнологій, сонячної енергетики стане життєвою необхідністю для більшості людей.

Добрі новини для бажаючих придбати сонячний колектор у кредит : 11.07.2013
Депутати Львовского обласного совета утвердили Программу энергосбережения для населения Львовщины на 2013 – 2016 годы.
         Согласно с программой, обласной бюджет компенсирует взявшим кредит15% годовых в национальной валюте по кредитам, выделенным на мероприятия по энергозбережению, и 20% по кредитам, полученным на мероприятия, направленные на использование альтернативних газу источников энергии.
Подробнее на Варианты.
Также интересно на сайте банка "Львов".

       Это очень хорошие новости. Это значит, что многие жители Львовской области смогут получить льготный, а некоторые даже безпроцентный кредит на приобретение системы солнечного воздушного обогрева.
         "Резиденти Городоцького, Мостиського району та м. Дрогобич мають можливість скористатись кредитною програмою „Енергозбереження" із повним відшкодуванням відсотків за користування кредитними коштами. Місцеві органи влади разом із Львівською ОДА відшкодовують 25% (10%+15%).
Проекти, реалізовані в Самбірському р-ні, додатково отримують компенсацію у розмірі 7% річних. "
        Жителям Львовской области повезло. Остальным надо искать аналогичные программы.

Подарунки до 14 лютого! : 05.02.2012

Скоро 14 лютого - День всіх закоханих!
Наша компанія зробить кожному, хто зробив замовлення сонячного повітряного колектора "Solar Wind" в період з 5.02.2012 по 14.02.2012, подарунок у вигляді знижки 10% на вартість замовлення. Необхідна умова для отримання знижки - пред'явлення шлюбного свідоцтва з датою реєстрації не пізніше 14.02.2011года, тобто з моменту укладення шлюбу не повинно пройти більше року. Адже це модно зараз - гарантія не більше року =)) Отже, якщо шлюб ще свіжий, то і закохані ще в наявності. =))

Найсвіжіші сюрпризи погоди : 01.02.2012
Український Гідрометцентр попереджає про значне похолодання в період з 1 по 3 лютого: в центрі і на півночі країни очікується до -33. Значне потепління синоптики чекають з 11 лютого.
Про це на прес-конференції повідомив начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда.
Найближчим часом буде спостерігатися дуже різноманітний характер погоди ", - сказав начальник Гідрометцентру.
"Протягом 1-3 лютого, напевно, буде самий холодний період в Україну, коли мінімальна температура в Україну буде знижуватися до -22 - -27 градусів, а в західних, північних та центральних областях місцями до 28-33 градусів", - уточнив Кульбіда.
За його словами, денна температура, тобто максимальна температура, буде в межах 15-20 градусів, а на півдні -10-15 градусів.
Таким чином, лютий підтверджує свою репутацію дуже морозного місяця, але сильні морози, як правило, супроводжуються ясною і сонячною погодою, Це наочно видно на фотографіях з супутника наприклад на сайті http://www.meteo.com.ua/sputnik/
А така погода є цілком сприятливою для роботи сонячного обігріву на основі сонячних повітряних колекторів.
Нові температурні рекорди. Добре комунальникам і тим, хто мерзне. : 13.01.2012

"Весняна" зима відрізняється рекордами. Нинішне 2 січня увійшло в історію. В цей день була зафіксована максимальна температура - +6,8 градуса. Попередній рекорд був у далекому 1902 році. Тоді планка піднялася до 6,5 за Цельсієм. Крім цього, наші метеорологи зарахували рекордом найвищу середньодобову температуру. Вона склала +4,3 градуса в порівнянні з +4,1 в тому ж 1902 році. І, нарешті, найвища нічна температура! Другого січня вона піднялася також до +4,3 градусів.
"Україні по погоді буде ближче до балканських країн - як в Болгарії, на півночі Греції - такий дещо сухуватий тропічний клімат. Це буде характерним для степової частини, меншою мірою - для лісостепової, і практично нехарактерним - для поліської зони", - зазначив глава Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Чому автономне теплоенергопостачання - це важливо : 13.01.2012

Даніель Естулін, політолог і автор бестселера «Справжня історія Більдербергського клубу», в минулому році розповідав порталу Libertynewsonline, як Більдерберзький клуб збирається контролювати світові процеси.
«Вони як і раніше вважають, що світом править той, хто контролює енергію, шляхи її доставки та розподілу. Простим людям (їх вони називають «брудні») кинутий міф про настання всевладдя інформації та комп'ютерних технологій. Але відключіть електроенергію - і цей світ розсиплеться, як картковий будиночок ", - пояснює політолог.
Естулін вважає, що у цього клубу в арсеналі є одна потужна можливість протистояти громадянського спротиву глобалізації: «Це рукотворне створення гігантського світової кризи, коли глобальний ВВП впаде відсотків на 30, а люди будуть вимушені займатися виживанням, а не боротьбою з сильними світу всього. Нинішня цивілізація вже проходила це - за часів «Чорної смерті, епідемії чуми в XIV столітті, коли в Європі вимерло 30% населення».
На жаль і до «настання всевладдя інформації та комп'ютерних технологій» та до достатку в Україну далеко. А може бути і на щастя. Може якраз вимушений перехід до автономного теплоенергопостачання, на який зараз нас штовхають реалії сьогоднішньої української економіки і є крок в правильному напрямку.

Сонячна енергетика-це мегаактуально! : 13.01.2012

Нещодавно компанія Google направила заявку у Федеральну комісію з енергетичного регулювання США (FERC) на отримання ліцензії для роботи в енергетичному бізнесі, включаючи торгівлю електроенергією.
Google продовжує вести непрофільні для себе розробки, спрямовані на розширення використання альтернативних джерел енергії. У минулому році компанія показала власний тестовий електромобіль, потім були представлені "зелені" датацентри. Зараз Google повідомляє про роботу над новою "дзеркальної технологією", що дозволяє знизити вартість сонячних панелей на 25-35%. Фахівці компанії працюють з дуже нетиповими матеріалами, наприклад з дзеркалами в якості поверхні, що відбиває, а також з кремнієвими підкладками, на які дзеркала монтуються. У Google говорять, що їх основні зусилля зосереджені на технологіях сонячної термоенергетікі, де тепло сонця використовується для розігріву спеціальної речовини, що утворює пар і обертаючого електротурбін. Дзеркала в даному випадку фокусують сонячне світло, відображаючи і посилюючи його. Зараз Google.org працює над проблемою здешевлення вартості гелиостатов - полів з дзеркалами, які в автоматичному режимі обертаються по руху Сонця. Google.org сподівається протягом 12-18 місяців створити і протестувати технологію, яка зробить дзеркальні панелі економічно доцільними в разі їх установки в пустельній місцевості. Другий фронт роботи Google.org - це газові турбіни, що працюють на сонячній енергетиці.
itnews.com.ua

Температура б'є всі рекорди : 30.12.2011

27 грудня, в Києві були побиті всі температурні рекорди за час спостереження за погодою, розповідає ЛІГАБізнесІнформ.

Так, максимальна температура досягла +8,0 ° за Цельсієм, що на один градус більше попереднього рекорду, встановленого в 1974 році. Середньодобова температура в столиці склала +5,9 °. Попередній рекорд за цим показником був зафіксований в 1901 році (тоді середньодобова температура становила +4,7 °).
Нагадаємо, що 5 грудня середньодобова температура повітря в столиці склала +9,3 °, побивши на один градус рекорд, встановлений в 1961 році.

Пік одінадцатілетнего циклу Сонця в самому розпалі. Це зайвий раз нагадує про те, що сонячна енергетика зараз дуже актуальна.

Традиційні Новорічні подарунки кожному, хто зробив замовлення сонячного повітряного колектора "Solar Wind" : 17.12.2011

Скоро Новий рік! Традиційно цей час подарунків.

Наша компанія робить кожному, хто зробив замовлення сонячного повітряного колектора "Solar Wind" в період з 15.12.2011 по 15.01.2012 подарунок у вигляді 10% знижки на вартість замовлення. Грудень і січень не підходящий час для роботи колектора. Але цілком підходящий час для того, щоб приготуватися до сезону. Купити колектор, змонтувати систему і вже в лютому насолоджуватися природним теплом у домі.

Настали холоди. Не біда! : 14.12.2011

Зараз вже не можна проводити роботи з утеплення фасаду з-за низької температури навколишнього повітря. Але в будинках холодно і треба щось робити.

У цій ситуації допоможе утеплення за допомогою фасадного варіанту сонячного повітряного колектора "Solar wind".

Справа в тому, що "вдягання" в сонячні колектори можна проводити і в холодну пору року. У результаті стіна буде утеплена і стане джерелом тепла в будинку в сонячну погоду.

Опитування