Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Сонячний повітряний колектор "Solar Wind" - недорогий і ефективний сонячний колектор.

Для того щоб визначити економічну ефективність від застосування сонячних колекторів спочатку потрібно визначити кількості тепла, яке забезпечить сонячний колектор за рік (вироблення), для чого:

Кількість сонячної енергії на поверхні Землі в цьому місці помножити на Середній коефіцієнт корисної дії ККД сонячного колектора.

Наприклад, для Києва:

Кількість сонячної радіації ~ 1384,05 кВтч/м2/год помножимо на ККД ефективного сонячного колектора ~ 65-70%, отримаємо вироблення тепла сонячним колектором 969 кВтч/м2/год. Тобто один метр квадратний гарного сонячного колектора справить 969 кіловат тепла за рік.

З урахуванням сезонного зміни сонячної радіації: взимку буде вироблено 14%? або 138.3 кВт тепла, навесні 29%? або 437.1 кВт, влітку 36%? або 523.9 кВт, восени 284.3 кВт. У грудні і січні вироблення тепла мінімальна, і становитиме на місяць 3,3%? від загального виробництва тепла на рік, або 32 кВт на місяць.

Для визначення економічної ефективності - отримані 969 кВт тепла потрібно порівняти з іншим, альтернативним джерелом тепла. Наприклад, 969 кВт тепла можна отримати з електроенергії, для чого знадобиться 969 кВтг електроенергії. Тариф для населення на електроенергію в 2009 році в Україну становила 0,18 ... 0,23 гривні / кВтг або 0,016 ... 0,02 євро / кВтг. Отже, для виробництва 969 кВт тепла потрібно витратити 969 * 0,016 ... 0,02 = 15,5 ... 19,38 євро на рік. Звідси можна визначити термін окупності теплового сонячного колектора в порівнянні з іншим, альтернативним видом енергії. Однак при деяких умовах (дачні, гаражні кооперативи, гуртожитки, суборенда приміщень тощо) тариф для населення ВЖЕ становить 0.5 гривні і при такому тарифі вартість цих 969 кВт тепла вже буде 41,6 євро в рік. А при нинішній ціні нашого колектора і без урахування зростання цін на енергоресурси термін окупності ~ 2,4 року. Іншими словами вже через 2 роки, після установки колектора він окупиться тільки на економії на опаленні! А ще ж є витрати на установку опалювального обладнання, вартість самого устаткування, вартість його експлуатації. Додайте сюди вартість усунення аварій, які до речі не так вже й рідкісні на водяних опалювальних системах.

Також розглянемо інші переваги системи, також впливають на термін її окупності.

Установка системи СВК дозволить також:

1. Знизити витрати на охолодження приміщень. Поглинаючи і відводячи надлишок тепла влітку, СВК перешкоджає перегріву приміщень природним шляхом. Ця економія може становити приблизно стільки ж, скільки витрачається на опалення взимку. Саме тому ми беремо для підрахунку економічного ефекту виробіток за рік. Просто в літні місяці вона буде працювати на охолодження.

2. Отримати систему очищення повітря. Багаторазово проганяючи повітря з приміщень через систему фільтрів, вбудовану в СВК.

3. Поліпшити тепловий режим приміщень за рахунок зниження втрат тепла через стіни або дах. Конструкція СВК є тепловим бар'єром.

4. Зниження амортизаційних витрат традиційних систем опалення та вентиляції.

5. Зниження ризику аварій і витрат на їх усунення на традиційних системах опалення.

Також додатковим важливим фактором є і зростання сонячної активності , так як зростає кількість сонячної енергії, яку можна отримати при інших рівних умовах. На графіках видно, що в 2011 році активність Сонця в 3раза вище, ніж в 2010, і в 5! разів вище, ніж в 2009. А це означає, що сонячний колектор, встановлений зараз, принесе більше тепла в будинок і окупиться швидше!


У підсумку, через два роки з невеликим, система СВК - «Solar Wind» окупить всі витрати на її придбання.

Все що потрібно, це придбати сонячний колектор - «Solar Wind» і Ви отримаєте обігрів приміщень в умовах достатньої сонячної освітленості і при відсутності (або паралельно з ними) інших джерел енергії. Обігрів сумісний з будь-якою існуючою системою опалення та вентиляції.

В результаті - отримання комфортною, автономної, безпаливної системи опалення з мінімальними витратами, як на покупку, так і на подальше обслуговування і експлуатацію.

Приклад реальних підрахунків окупності

100
ДаліОпитування