Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Рекуператор - що це таке. Рекуператори тепла.

Всі ми знаємо, що таке погане повітря в приміщенні. Задушливий, запорошений, смердючий, задимлений. Часто, в променях сонячного світла проникаючого в будинок, можна побачити те море пилу, яке заповнює нашу квартиру. З'являється бажання її прибрати. І тут в хід йдуть пилососи, парозволожувачі, пароочищувачі, вентилятори з фільтрами та ін.
Існує і ще один аспєкт. Здорове повітря- це низький вміст вуглекислого газу. Давайте подивимося таблицю.
Так от на ранок при знаходженні в кімнаті 2 людей вміст СО2 зростає до 5000ppm! Не вже з цього так важко вставати деяким з ранку? Ось інформація від незалежних джерел.
http://habrahabr.ru/post/187210/
http://habrahabr.ru/post/205076/
А наприклад на тому, ж сайті, але в іншому пості цікаві спостереження автора за результатами роботи СО2 монітора: "Наприклад варто включити на кухні газову плиту - менш ніж через хвилину СО2 в кімнаті почне зростати." І це вже не просто розмови за чи проти пластикових вікон тощо.

І хочеться ідеального вирішення цієї проблеми. Взагалі таке рішення є. Але застосовується в хірургічних операційних, «чистих» кімнатах для виробництва електроніки, та ін. На побутовому рівні ми можемо тільки знизити рівень запиленості.

Згадаймо, де повітря гарне. На морському узбережжі, поруч з лісом. Там природні системи очищення дбають про чистоту повітря. Досить відкрити навстіж вікно і впустити чисте повітря в оселю. У місті ж все зовсім не так. Тут і вікно НЕ відкриєш (холодно, шумно, пилюка, багато всього), і повітря не з узбережжя.

Рішення завжди одне-змінити повітря і немає проблеми. І ми включаємо витяжку, відкриваємо кватирку. Повітря змінилося -стало свіжо і прохолодно. Іншими словами - прийшло свіже, а взимку холодне повітря з вулиці. А тепле пішло і забрало із собою не тільки неприємності, але й те, що ніхто його забирати НЕ просив- ТЕПЛО. А тепер уявіть собі коробку- в яку йде все "погане" повітря, а з неї виходить "хороше" повітря. Ось така, на перший погляд магічна коробка і називається-рекуператор повітря. Мабуть, найвідомішим рекуператором тепла є НІС. Так! Так! Ніс. Природа застосувала ці технології мільйони років тому. Пронизані кровоносними судинами тканини носа є тим самим теплообмінним елементом, на якому тепло акумулюється при видиху і підігріває повітря при вдиху.

Що таке «рекуператор»? - Від латинського «повертає, який одержує назад», тобто пристрій який повертає тепло від витяжного повітря в приміщення.

Пластинчастий рекуператор, являє собою, теплообмінник з подвійними стінками, через які проходять тепле витяжне повітря і холодне припливне. Зустрічні потоки проходять назустріч один одному, через тонку металеву стінку не перемішуючи. Завдяки різниці температур витяжного і припливного повітря, більш тепле витяжне, віддає своє тепло більш холодному припливному. Таким чином відбувається нагрівання на рекуператорі припливного повітря, і чим вище температура витяжного повітря тим, до більш високої температури можна нагріти припливне.

Таким чином можна зберегти до 90% тепла, що минає з приміщення, і отримати чисте, свіже повітря з вулиці вже прогрітим до 90% від температури повітря в приміщенні.

Тобто вентиляцію маємо, свіже повітря маємо, а втрат тепла немає. Вони дуже знижені. А додатково не маємо шуму, менше пилу.

Нові моделі рекуператорів

В даний час компанія почала розробку 2х нових моделей рекуператорів.

Перша модель допоможе зберегти тепло на кухні і забезпечить приплив свіжого повітря. Друга призначена для систем вентиляції в приватному будинку.

Одним з перших результатів у цьому напрямку представляємо новий високоефективний пластинчастий теплообмінник для побудови рекуператора повітря. Основне застосування: в системах вентиляції або опалення в приватних будинках, офісах, кафе, невеликих магазинах об'ємом від 50 до 250м2.

Виконаний з тонких алюмінієвих пластин, товщиною 0,5 мм. Крок ребер 3мм. Застосування високоякісного харчового алюмінію гарантує довгострокову роботу приладу без шкідливих випарів і корозійного зносу. Конструкція теплообмінника увазі можливість його періодичної чистки якими миючими засобами в побутових умовах.

Габаритні розміри 216 * 216 * 220мм.

Під замовлення можуть бути змінена товщина набору (тобто 220мм). Інші розміри, матеріал, крок ребер не зміна.

Вартість одного теплообмінника 1300грн.

Рекупераціонний теплообмінник-серце повітряного рекуператора.

Рекупераціонний теплообмінник-серце повітряного рекуператора
На фотографії представлений алюмінієвий теплообмінник.
Ефективність його досягає 50%. А якщо використовувати кілька послідовно, то можна досягти ефективності в 90%.

Повітряний теплообмінник. Вид збоку.

На цій фотографії чітко видно просвіти між ребрами на одній стороні куба. Одночасно з цим не видні просвіти на іншій стороні т.к. вони не збігаються. Потоки повітря не перетинаються!

Новый малый теплообменник

Малий теплообмінник для побудови рекуператора для невеликих приміщень. Габарити 216*216*120мм.

Вартість одного теплообмінника 650грн.

Вид в профиль.

Корпус з теплообмінником

Корпус з теплообмінником на площу 50-250 м2. Корпус виконаний з оцинкованої сталі товщиною 0.5мм . Оцинковані петлі і засувки німецького виробника прослужать довго навіть у несприятливих умовах. У корпусі передбачено збір конденсату і відведення його назовні за допомогою зливу. Злив діаметром 0.5 дюйма під стандартну водопровідну різьбу полегшує відведення конденсату поширеними методами. Корпус зсередини покритий шумо - , вібро- , теплоізоляцією мінімізує випадання конденсату на корпусі приладу . Це також зменшує динамічні шуми від проходження повітря , що важливо в житлових приміщеннях. Теплообмінник з харчового алюмінію , анонсований раніше , може бути вийнятий і помитий будь-якими побутовими миючими засобами. У цьому корпусі не передбачені місця під фільтри і вентилятори . Він може використовуватися, як самостійно , так і як " серце" вентиляційно- рекуперативної установки з фільтрацією повітря , в якій передбачені місця під фільтри і вентилятори .

Вартість одного корпусу з теплообмінником становить 2000грн .

Два корпуси з теплообмінниками.
Наша пропозиція по рекуператорам теплого повітря.
Зворотний зв'язок
Контакты
Опитування