Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Чому автономне теплоенергопостачання - це важливо

Даніель Естулін, політолог і автор бестселера «Справжня історія Більдербергського клубу», в минулому році розповідав порталу Libertynewsonline, як Більдерберзький клуб збирається контролювати світові процеси.

«Вони як і раніше вважають, що світом править той, хто контролює енергію, шляхи її доставки та розподілу. Простим людям (їх вони називають «брудні») кинутий міф про настання всевладдя інформації та комп'ютерних технологій. Але відключіть електроенергію - і цей світ розсиплеться, як картковий будиночок ", - пояснює політолог.

Естулін вважає, що у цього клубу в арсеналі є одна потужна можливість протистояти громадянського спротиву глобалізації: «Це рукотворне створення гігантського світової кризи, коли глобальний ВВП впаде відсотків на 30, а люди будуть вимушені займатися виживанням, а не боротьбою з сильними світу всього. Нинішня цивілізація вже проходила це - за часів «Чорної смерті, епідемії чуми в XIV столітті, коли в Європі вимерло 30% населення».

На жаль і до «настання всевладдя інформації та комп'ютерних технологій» та до достатку в Україну далеко. А може бути і на щастя. Може якраз вимушений перехід до автономного теплоенергопостачання, на який зараз нас штовхають реалії сьогоднішньої української економіки і є крок в правильному напрямку.

Опитування