Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Горяча вода в домі -це реальність!

Нарешті проведені випробування та завершено розробку блоку нагріву води. На додаток до існуючих можливостей сонячного повітряного колектора, блок нагріву води зможе забезпечити гаряче водопостачання Вашого будинку в міжсезоння і в літній період за рахунок надлишкового тепла від сонячного повітряного колектора. У парі з накопичувальним бойлером, блок нагріву води зможе покрити повністю потреби будинку в гарячій воді.

Блок нагріву води простий і невибагливий в роботі. Зроблений з якісних метеріалів. Корпус з оцинкованої сталі. Високоякісний мідний теплообмінник виробництва відомої німецької фірми. ККД блоку невисокий, близько 25%. Але при встановленій площі наприклад 10 кв.м. сонячного повітряного колектора, блок дозволить мати приблизно 2.5кВт. теплової енергії. Якщо порівняти цей показник з потужністю Тена в бойлері, стане ясно, що цього більш ніж достатньо. Блок нагріву води ефективний у парі з накопичувальним баком-бойлером, який рекомендується підбирати з баків для систем сонячного нагріву води. Для безпроблемної та більш ефективної роботи блок нагріву рекомендується застосовувати з рециркуляційним насосом невеликої потужності.

Трохи пізніше будуть представлені фото й технічні характеристики в розділі Геліосистеми. (Сонячні Повітряного колектори СВК.)
Опитування