Майбутнє реальне вже сьогодні!
Теплий дім, свіже повітря і мінімум турбот.
Зниження витрат на опалення мінімум в 3 рази.
Наші ноу-хау втілюють це в життя.
Ми змінимо Ваше життя на краще!

Сонячні повітряні колектори. СВК. Конструкція і застосування.

Сонячний повітряний колектор (СВК) - являє собою плоский модуль, засклений з одного боку. Ця засклені сторона є робочою, зверненої до Сонця. Зворотний бік є монтажною і призначена для кріплення і монтажу модуля на будь-яку поверхню.

На бічних сторонах модуля або на його зворотному боці розташовані технологічні отвори для забору і виведення повітря, що нагрівається. Скління здійснюється спеціальним склом з низьким вмістом домішок заліза (Fe). Модуль призначений для монтажу як безпосередньо на будь-які поверхні, звернені до Сонця (стіни, дахи) так і на каркас, який в свою чергу може бути змонтований в зручному місці (стіна, дах, грунт). Модулі призначені для збору, перетворення сонячного випромінювання з метою нагріву повітря, що використовується в подальшому для обігріву приміщень.

Модулі також можуть бути змонтовані в групу. Група модулів - панель для нарощування потужності системи, може мати будь-які розміри, кратні розмірам модулів. Розмір панелі, починаючи з певного рівня, вводить конструктивні обмеження.

Модулі, система кріплення, каркас, з'єднувальні рукави, елементи автоматизації складають систему додаткового автономного безпаливної опалення приміщень на базі СВК.

Головна мета установки системи обігріву на базі СВК - зниження витрат на опалення, підвищення автономності приміщень, житла.

Система призначена для обігріву приміщень в умовах достатньої сонячної освітленості і при відсутності (або паралельно з ними) інших джерел енергії (таких як газ, електрика, рідке і тверде паливо). Система не може бути основною системою опалення, так як не забезпечує постійних характеристик, як протягом доби, так і при зміні сезонів року. Однак система може бути інтегрована в будь-яку існуючу систему опалення та вентиляції.

Результат інтеграції системи - зниження витрат на опалення (при певних модифікаціях і на охолодження), підвищення автономності житла аж до повної відмови від зовнішніх джерел енергії.

Переваги - отримання комфортною, автономної, безпаливної системи опалення з мінімальними витратами, як на покупку, так і на подальше обслуговування і експлуатацію.

Система на базі СВК має масу застосувань:
Балкони багатоповерхівок, поодинокі, пов'язані фасадні модулі, прості фасадні системи;
Одиночні і пов'язані покрівельні модулі, прості покрівельні системи.
Так. Ви не помилилися. Сонячні повітряні колектори можна змонтувати навіть на балконі. І тоді у Вас буде балкон тепліше (якщо він звичайно засклений і утеплений). Колектор буде нагрівати на балконі повітря.
Також СВК можна змонтувати на фасаді. Або зібрати на фасаді кілька модулів, наростивши таким чином потужність системи.

А можна зібравши з модулів просту фасадну систему, зробити одночасно і утеплений, гарний фасад зі скла і одночасно систему обігріву за допомогою сонячних колекторів.


Так як товщина модуля СВК не перевищує 15см, то згідно містобудівним нормам і правилам, можливий монтаж таких модулів на фасад будівлі без будь-якого дозволу. Установка такого модуля може бути прирівняна до проведення робіт з утеплення фасаду (наприклад, пінопластом або мінватою). Вартість і складність таких робіт приблизно дорівнює вартості робіт з утеплення фасаду, але може трохи змінюватися в залежності від складності до конкретному місці розташування (висотність будівлі, матеріал стін, складність фасаду будівлі та ін.)

Секція колектора "Solar Wind", приготована до монтажу.
Теж саме стосується застосувань на дахах. Від одиночних модулів до дахів повністю зі скла. І нехай Вас не бентежить скло на даху. Застосовувані нами скла і технології дозволяють витримувати град діаметром 4-5см! Крім того, навіть якщо град більшого розміру і зможе пробити скло, він не проникне в Ваш будинок. Колектор зможе цьому запобігти в допомогою інших елементів конструкції.
Один з варіантів включення сонячного повітряного колектора. Схема роботи СВК.

На малюнку представлений один з варіантів схеми застосування. В даному випадку дахова система з примусовим обігом повітря за допомогою вентилятора встановленого в горищному приміщенні. Управління системою здійснюється за допомогою термостата. Забір повітря здійснюється внизу приміщення, де повітря холодний, а віддача гарячого повітря ведеться зверху.

Оскільки повітря потрапляє в будинок гарячий <70 ° С, його введення зверху виправданий і на рівень людського зросту він потрапляє, змішуючись з повітрям в приміщенні, вже остигнув до комфортної температури.

Існують також варіанти інтегрування системи обігріву повітря на базі Сонячного Воздущного Колектора (СВК) в систему повітряного обігріву будинку. У цьому випадку немає необхідності в окремому введенні гарячого повітря в будинок. Введення повітря інтегрується в систему повітряного обігріву і розподіляється нею по приміщеннях.

Нагадування! Все вище сказане відноситься до фасадів або дахах спрямованим на ЮГ, південний захід і південний схід. Колектори для своєї роботи вимагають освітлення сонцем. Не забувайте про це!
А якщо у Вас немає фасаду або даху зверненої на південь, або вони зайняті або недоступні (вікна, карнизи тощо), то у Вас є ще інша можливість якщо не отримання тепла ззовні, то заощадження існуючого тепла за допомогою рекуператора.

Далі
Наша пропозиція по сонячних повітряних коллекторах
Сонячний повітряний колектор "Solar Wind" - недорогий і ефективний сонячний колектор.
Наші послуги та як ми робимо.
Рекуператор - що це таке. Рекуператори тепла.




Опитування